STAROMĚSTSKÁ

OHLASY: Podívejte se na Proces s Univerzitou Karlovou!

KDY: v úterý 28. února 2012 od 17:00 do 23:00

KDE: na Filozofické a Právnické fakultě Univerzity Karlovy                             (náměstí Jana Palacha 2 a náměstí Curieových 7)
metro Staroměstská, obě budovy spojuje tramvajová linka 17 (další doprava)

Jací svatí patroni chrání Univerzitu Karlovu? Za svobodu jen pro vysoké školy? O propěšnosti nezištného poznání. Proč jsou samci krásní? Neužitečné zkoumání kreslených obrázků. Politická etika nebo etika politiky? Autonomie bádání na vysokých školách. Musíme být obézní(?)  Od částicové fyziky přes studenty k politice. Rebelie 2.0. Potřebujeme vizi a strategie!

Ne, nejde o výkřik postmoderní poezie – jen o letmý výběr z názvů přednášek. Tuto neopakovatelnou směs dokreslete stejně pestrou škálou jmen, mezi nimž nechybí: Michal Anděl, Michal Hauser, Kryštof Kozák, Jan Kuklík, Pavel Pafko, Miroslav Petříček, Luboš PickMichal Pullman, Martin C. Putna, Jan Royt, Jan Sokol, Josef Šlerka nebo Stanislav Štech. Už víte, proč musíte přijít?

Mimo to budete jedinečným způsobem vtaženi do studentského života na univerzitě skrze spolky, které se vám během noci představí. A že už je těch informací dost? I na to jsme mysleli. Máme pro vás bohatý doprovodný program – připravte se na tak silný audiovizuální zážitek, kolik jen je v možnostech studentského života. Ten pak můžete vstřebávat v legendárním Platonovi až do pozdních nočních hodin.

TIP: na „právech“ bude hostovat profesor David Lukáš z Technické univerzity v Liberci – povede přednášku o nanovláknech.

AKTUÁLNÍ PROGRAM (po rozkliknutí se zobrazí v novém okně)

Filozofická fakulta

Právnická fakulta


Reklamy